Mūsų poliklinikos tikslas – pacientams teikti kokybiškas, prieinamas, saugias ir veiksmingas ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugas.

DIAGNOSTIKOS SKYRIUJE įsigyta nauja skaitmeninė rentgeno aparatūra leidžia gydytojams peržiūrėti rentgeno nuotraukas tiesiog kompiuteriuose, kas padeda sutaupyti laiko ir gerina ligų diagnostikos kokybę. Klinikinėje laboratorijoje po atlikto remonto įsigyti nauji tyrimų aparatai, įdiegta nauja laboratorinė informacinė sistema, atliekami kokybiški ir tikslūs tyrimai.

ŠEIMOS MEDICINOS CENTRO VIDAUS LIGŲ POSKYRIO gydytojai ir slaugytojos aktyviai vykdo šias prevencines programas: atrankinės mamografinės patikros dėl krūties vėžio, gimdos kaklelio piktybinių navikų prevencinių priemonių, priešinės liaukos vėžio ankstyvosios diagnostikos, asmenų, priskirtų širdies ir kraujagyslių didelės rizikos grupei, atrankos ir prevencijos, storosios žarnos vėžio ankstyvosios diagnostikos programas.

AKUŠERIJOS-GINEKOLOGIJOS POSKYRIO gydytojai ir akušerės aktyviai dirba su moterimis, stebi nėščiąsias, moko, kaip tinkamai maitintis ir ruoštis gimdymui, skatina moteris tikrintis sveikatą profilaktiškai, dalyvauti prevencinėse gimdos kaklelio ir mamografinės patikros dėl vėžio programose.

CHIRURGIJOS POSKYRIO gydytojai ir slaugytojos padeda susižalojusiems, patyrusiems įvairias traumas pacientams. Dažnai teikia skubią pagalbą gyvūnų apkandžiotiems gyventojams ir tiems, kuriems įsisiurbia erkės, atlieka perrišimus.

PSICHIKOS SVEIKATOS CENTRO psichiatrės, psichologė, slaugytojos ir socialinė darbuotoja dirba komandiniu principu. Padeda žmonėms, turintiems psichinių sutrikimų ir psichologinių problemų, integruotis į visuomenę, vykdo įvairias užimtumo programas, moko tarpusavio bendravimo įgūdžių.

ODONTOLOGIJOS SKYRIAUS kabinetai aprūpinti modernia aparatūra, dirba jauni, aktyvūs ir kompetentingi gydytojai kartu su padėjėjomis. Šiame skyriuje aktyviai vykdoma vaikų dantų ėduonies profilaktikos programa. Suaugę pacientai ir vaikai mokomi dantų priežiūros, valymo technikos taisyklių ir burnos higienos.

ANTRINIO LYGIO PASLAUGŲ SKYRIUJE dirba šauni gydytojų konsultantų komanda. Paslaugas teikia kardiologas, endokrinologas, neurologai, urologai, okulistai, otolaringologas, dermatovenerologas, traumatologas ortopedas, vaikų kardiologas, vaikų neurologas, endoskopuotojai, echoskopuotojas, nefrologas, akušeriai-ginekologai, chirurgas, reabilitologai, kineziterapeutai, masažuotojai.

VAIKŲ LIGŲ POSKYRIO gydytojai ir slaugytojos visą dėmesį, žinias ir meilę skiria mažiesiems pacientams. Aktyviai vykdoma skiepų profilaktika, naujagimių priežiūra ir profilaktinis vaikų sveikatos tikrinimas.

 Aukštyn