Artimo žmogaus mintys apie savižudybę ar savęs žalojimas gali gąsdinti ir kelti nerimą. Gali būti sunku suprasti, kodėl artimasis tai daro. Taip pat gali kilti pyktis, bejėgiškumas ar kaltė, kad nesugebu padėti. Palaikyti save žalojantį asmenį gali būti sunku. Pagalba reikalinga ne tik bandžiusiam nusižudyti ar save žalojančiam asmeniui, bet ir jo artimiesiems.

VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikoje vyksta psichologo vedamos palaikymo grupės save žalojančių asmenų artimiesiems bei socialinio darbuotojo vedamos psichosocialinių intervencijų grupės. Dalyvauti gali visi Vilniaus miesto gyventojai (prisirašymas prie poliklinikos nėra būtinas).

Registracija internetu: https://rb.gy/q7nmi

Telefonų numeriai:

+370 612 33794 (VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikos  Naujininkų klinika)

+370 694 06721 (VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikos  Naujosios Vilnios klinika)