Vilniaus m. savivaldybės taryba patvirtino galutinį sprendimą dėl Naujininkų poliklinikos prijungimo prie Naujosios Vilnios poliklinikos. Jungtinei poliklinikai vadovaus Naujosios Vilnios poliklinikos direktorius Ernestas Petrulis, kuris tikisi, kad greitu laiku pavyks pagerinti asmens sveikatos paslaugų prieinamumą šių poliklinikų pacientams.

Pagrindinis poliklinikų sujungimo tikslas - pagerinti pacientų aptarnavimą sudėtingomis ekstremalios COVID-19 situacijos sąlygomis. Vienas iš pirmųjų žingsnių - jungtinio skambučių centro įkūrimas, kuris pagerins pacientams galimybę prisiskambinti į Jungtinę Polikliniką. Registratūros telefonų numeriai nesikeis.

Planuojami ir kiti pokyčiai, tačiau jų įgyvendinimą pacientai pajus 2022 metais. Poliklinikų jungimo metu 2021 m. rugpjūčio - spalio mėnesiais galimi laikini techniniai sutrikimai, nes bus diegiamos naujos pacientų sveikatos duomenų ir registracijos vizitams IT sistemos. Atsiprašome už nepatogumus.

Šeimos gydytojai ir poliklinikų adresai nepasikeis.