Įmonėse ir organizacijose gali dirbti tik sveikatą pasitikrinę darbuotojai. Pagal LR įstatymus, įmonės vadovai turi suteikti sąlygas savo kolektyvui pasitikrinti sveikatą. Siekiant sudaryti patogias sąlygas, siūlome kompleksinį sveikatos ištyrimą visiems Jūsų įmonės darbuotojams.

Sudarykite sutartį dėl savo darbuotojų profilaktinio sveikatos patikrinimo su mūsų poliklinika. Jūsų darbuotojai atvyks į polikliniką suderintu laiku, kur sveikatą patikrinsime TIK PER VIENĄ DIENĄ ir TOJE PAČIOJE GYDYMO ĮSTAIGOJE.

Dėl sutarties sudarymo kreiptis į poliklinikos atstovę Renatą Voronovič: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 8 672 05277

Kodėl verta pasirinkti VšĮ Naujosios Vilnios polikliniką savo partneriu?

• - Dirbame greitai ir kokybiškai.
  • - Visos paslaugos vienoje medicinos įstaigoje.
  • - Operatyviai suderiname datas.