Pasitikrinkite sveikatą pradėdami sportuoti

Programa skirta vyrams nuo 40 iki 55 metų ir moterims nuo 50 iki 65 metų
Kartą per 1 metus šeimos gydytojas nustato rizikos veiksnius. Esant būtinybei, gydytojas sudaro individualų širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos planą. Jei nustatoma, kad šių ligų tikimybė didelė, pacientas siunčiamas gydytis pas gydytojus kardiologus.
SVARBU: 1 kartą per metus NEMOKAMAI gali būti nustatoma gliukozės, cholesterolio, trigliceridų koncentracija kraujyje, atliekama elektrokardiograma ir kiti tyrimai, parodantys, ar žmogus priskirtinas didelės rizikos grupei.
Kur kreiptis?
Kreipkitės į savo šeimos gydytoją, kuris pasirūpins tyrimų atlikimu.
Tel. 8 52 606 860.